Detal melding

Gezien op de openbare weg Kat (andere) Ongedeerd

 10/07/2024       19:34

  • Partager le signalement :
# 6565
Datum 10/07/2024 - 19:34
Verlopen op 10/08/2024 - 19:34
Aantal weergaven 171
Aantal aandelen 57
Type Gezien op de openbare weg
Soort Kat (andere)
Toestand waarin het dier zich bevindt Ongedeerd
Geslacht van het dier Niet gespecifieerd
Sterilisatie Niet gespecifieerd
Wat heeft u met het dier gedaan? Behind the fence of the park in front of number 49.
Reactie
Auteur Feline W.

Log in op uw gebruikersaccount voor toegang tot locatie-informatie.

Locatie

Verloren/gevonden dieren

Recente meldingen

Doe een gift

Help je mee het welzijn van dieren te garanderen?

Ik help!