Detal melding

Gezien op de openbare weg Kat (andere) Ongedeerd

 10/07/2024       14:07

  • Partager le signalement :
# 6561
Datum 10/07/2024 - 14:07
Verlopen op 10/08/2024 - 14:07
Aantal weergaven 219
Aantal aandelen 54
Type Gezien op de openbare weg
Soort Kat (andere)
Toestand waarin het dier zich bevindt Ongedeerd
Geslacht van het dier Mannelijk
Sterilisatie Nee
Wat heeft u met het dier gedaan? Recupéré et mis en securité
Reactie Chat jeune visiblement perdu, pas de systeme d'identification.
Auteur Arno C.

Log in op uw gebruikersaccount voor toegang tot locatie-informatie.

Locatie

Verloren/gevonden dieren

Recente meldingen

Doe een gift

Help je mee het welzijn van dieren te garanderen?

Ik help!