Detal melding

Gezien op de openbare weg Kat (andere) Gewond

 23/04/2024       08:51

  • Partager le signalement :
# 5748
Datum 23/04/2024 - 08:51
Verlopen op 23/05/2024 - 08:51
Aantal weergaven 201
Aantal aandelen 112
Type Gezien op de openbare weg
Soort Kat (andere)
Toestand waarin het dier zich bevindt Gewond
Geslacht van het dier Niet gespecifieerd
Sterilisatie Niet gespecifieerd
Wat heeft u met het dier gedaan? Toujours sur place
Reactie Chat qui semble blessé à la patte dans un jardin Contacter l'administration communale au 02 464 04 47 ou bienetreanimal@berchem.brussels
Auteur

Log in op uw gebruikersaccount voor toegang tot locatie-informatie.

Locatie

Verloren/gevonden dieren

Recente meldingen

Doe een gift

Help je mee het welzijn van dieren te garanderen?

Ik help!